ING wprowadza dedykowany przedsiębiorcom program Auto Leasing

Program ING Auto Leasing został przygotowany z myślą o firmach zainteresowanych leasingiem samochodów osobowych oraz dostawczych o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 tony. Produkt ten opiera się na maksymalnie uproszczonych procedurach – wystarczy złożyć wniosek leasingowy razem z fakturą proforma, zawierającą podstawową specyfikację wybranego samochodu. Żadne inne dokumenty finansowe czy rejestrowe firmy nie będą potrzebne, za wyjątkiem spółek osobowych, gdzie wymagana jest dodatkowo umowa spółki.

Do minimum zostały ograniczone nie tylko formalności i czas potrzebny na uzyskanie finansowania wybranego samochodu. Dodatkowym ułatwieniem dla firm jest szeroka dostępność programu ING Auto Leasing: w całej Polsce rozmieszczonych jest ponad 500 placówek ING Banku Śląskiego S.A oraz ING Lease. Wystarczy wybrać najbliższy oddział, a doradca od ręki udzieli przedsiębiorcy wszelkich informacji i przyjmie wniosek leasingowy.

Leasing samochodowy ING Lease – na jakich warunkach?

Finansowanie pojazdów można rozłożyć nawet na 60 miesięcy. Dotychczasowi klienci ING Lease oraz ING Banku Śląskiego mogą złożyć wniosek na kwotę do 250 tysięcy zł netto, a nowi klienci – na 120 tysięcy. Dodatkowo atrakcyjnym rozwiązaniem jest możliwość sfinansowania zarówno samochodów nowych, jak i używanych (nie starszych jednak niż cztery lata) zakupionych od autoryzowanego dealera. Minimalny udział własny klienta wynosi od 10 do 15 procent.

Wygodę, szybkość, swobodę wyboru i proste formalności z pewnością docenią mniejsze podmioty gospodarcze, chociaż Program ING Auto Leasing jest skierowany zarówno do mikroprzedsiębiorstw, jak i korporacji. Małe przedsiębiorstwa zwykle nie prowadzą pełnej księgowości i nie zawsze mają szybki dostęp do wszystkich dokumentów finansowych – np. w przypadkach, gdy obsługiwane są przez biura rachunkowe. Istotnym elementem oferty jest również jej kompleksowość, w tym elastyczne i atrakcyjne warunki ubezpieczenia przedmiotu leasingu.

Samochód w firmie powinien być użyteczny, bezpieczny i sprawny, a jego finansowanie – szybkie, proste i wygodne. Program ING Auto Leasing łączy te wszystkie cechy, stanowi więc dla przedsiębiorców atrakcyjną i satysfakcjonującą ofertę.

Źródło: ING Bank Śląski

Zostaw komentarz