Kredyty dla firm – wnioski kredytowe

W dniu dzisiejszym zaktualizowaliśmy wnioski kredytowe i oferty wszystkich banków dla firm na stronie FMKredyt.pl

1. Kredyt obrotowy w rachunku kredytowym BGŻ

Kredyt obrotowy w rachunku kredytowym umożliwia finansowanie potrzeb związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej. Jest to kredyt indywidualnie dopasowany do potrzeb Klienta.
Kredyt jest udzielany w następujących walutach: PLN, USD, EUR, GBP i CHF.

ZAPYTAJ O KREDYT DLA FIRM

2. Kredyt w rachunku bieżącym BPS

Kredyt w rachunku bieżącym to obrotowy kredyt o charakterze odnawialnym, tzn. każda spłata kredytu powoduje, iż kredyt odnawia się i może być wykorzystywany wielokrotnie w ramach określonej maksymalnej kwoty kredytu, oprocentowanie według zmiennej stopy procentowej.

ZAPYTAJ O KREDYT DLA FIRM

3. Kredyt BIZ Ekspresowy

Szybki kredyt gotówkowy do 60000 zł z możliwością otrzymania bez zabezpieczeń majątkiem własnym i bez poręczycieli, szybki proces decyzyjny, Wymogi i formalności ograniczone do minimum, brak wymogu biznesplanu i udokumentowania wydatkowania środków pochodzących z kredytu.

ZAPYTAJ O KREDYT DLA FIRM

4. Kredyt obrotowy w rachunku bieżącym BOŚ

Kredyt obrotowy w celu finansowania bieżących zobowiązań związanych z prowadzoną działalnością gospodarczą – do 12 miesięcy z możliwością przedłużenia na kolejne okresy, waluta: PLN, wysokość kredytu jest ustalana indywidualnie, w zależności od potrzeb i zdolności kredytowej Klienta oraz z uwzględnieniem wysokości i częstotliwości obrotów na rachunku kredytobiorcy.

ZAPYTAJ O KREDYT DLA FIRM

5. Kredyt w rachunku bieżącym Deutsche Bank

Kredyt na sfinansowanie bieżących potrzeb, związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, oferujemy kredyt w rachunku bieżącym. Środki z kredytu zapewnią utrzymanie płynności finansowej przedsiębiorstwa, pozwalając na swobodne prowadzenie rozliczeń z partnerami handlowymi zwłaszcza w przypadku rozbieżności pomiędzy terminami wpływów i wydatków.

ZAPYTAJ O KREDYT DLA FIRM

6. Pożyczka dla firm mBank

Pożyczka na dowolny cel związany z prowadzoną działalnością gospodarczą dla firm działających na rynku od co najmniej 12 miesięcy, maksymalna kwota pożyczki wynosi aż 100 000 zł, maksymalny okres kredytowania do 60 miesięcy.

ZAPYTAJ O KREDYT DLA FIRM

7. Kredyt w rachunku bieżącym Millennium Bank

Kredyt dla klientów prowadz działalność gospodarczą nieprzerwanie od 12 miesięcy. Klienci, którzy mają już kredyt w rachunku w innym banku, mogą go przenieść do Banku Millennium i podwyższyć nawet o 20%; możliwość przeznaczenia kredytu na dowolny cel, limit kredytowy odnawiany co 12 miesięcy, wysoka kwota kredytu – do 150 000 zł bez zabezpieczeń.

ZAPYTAJ O KREDYT DLA FIRM

8. Kredyt obrotowy MSP PKO BP

Kredyt przeznaczony jest dla posiadaczy rachunku bieżącego BIZNES PARTNER (lub osób, które założą taki rachunek) szybka decyzja kredytowa przy kwocie do 1 000 000 zł, kredyt bez zabezpieczeń rzeczowych nawet do 500 000 zł, kredyt udzielany w różnych walutach, możliwość spłaty zadłużenia z tytułu kredytów obrotowych oraz limitów kart kredytowych w innych bankach, możliwość uruchomienia środków pieniężnych dokładnie wtedy, kiedy występuje potrzeba oraz w wysokości, na jaką w danej chwili istnieje zapotrzebowanie.

ZAPYTAJ O KREDYT DLA FIRM

9. Limit kredytowy w rachunku bieżącym Raiffeisen Polbank

Atrakcyjny kredyt do 500 000 PLN z maksymalnym okresem kredytowania 36 miesięcy. Kredyt umożliwia finansowanie bieżącej działalności gospodarczej; Bank nie wymaga dostarczenia sprawozdań kwartalnych lub rocznych w trakcie trwania produktu.

ZAPYTAJ O KREDYT DLA FIRM

10. Kredyt dla firm Tax Care

Tax Care pomaga wybrać swoim Klientom najlepszy kredyt dla firm, porównując oferty 14 banków i dobierając go indywidualnie do potrzeb. Doradca najpierw analizuje sytuację finansową podmiotu, a następnie dobiera najkorzystniejszy i najlepiej dopasowany kredyt do potrzeb prowadzonej działalności.

ZAPYTAJ O KREDYT DLA FIRM

Zostaw komentarz