Nest Bank kusi premią za konto 500 plus

Rodziny korzystające z wypłat w ramach programu 500 plus z chęcią zakładają konta bankowe, z których większość, po spełnieniu kilku warunków jest darmowych. Także Nest Bank postanowił zachęcić klientów do korzystania z konta w tymże banku, gwarantując premię, którą można będzie przeznaczyć na dowolny cel. Jak wiadomo z 500 plus korzystają w większości osoby niezamożne, zatem każdy grosz przyda się na dodatkowe zakupy lub wakacje.

Konta dla beneficjentów programu są zazwyczaj darmowe. Dodatkowo klienci mogą korzystać z wielu dodatkowych bonusów w postaci zniżek na dodatkowe produkty bankowe czy wyżej oprocentowane lokaty – dla chcących pomnażać wolne środki. Ofertę atrakcyjnego konta przygotował również Nest Bank – dość młody na polskim rynku, ale cieszący się coraz większym uznaniem z racji jakości usług i produktów przygotowywanych dla poszczególnych grup klientów. Oprócz darmowego rachunku nagradza on klientów posiadających dedykowane beneficjentom 500 plus konto kwartalną premią w wysokości 50 zł, tzw. kieszonkowe. Jeśli wpływy na konto będą regularne i w wysokości co najmniej 2500 zł możliwe będzie uzyskanie dodatkowych środków.

Aby móc wziąć udział w promocji należy posiadać rachunek Nest Rodzinne Oszczędności albo Nest Konto Osobiste (dedykowane dzieciom między 13 a 18 rokiem życia). Konieczna jest również zgoda na otrzymywanie informacji marketingowych w czasie obowiązywania promocji. Jeśli na konto osobiste, poza innymi, wpływa również kwota z 500 plus, każdy posiadacz może liczyć na wypłatę 50 zł premii bezpośrednio na ROR. W sumie rocznie można zyskać aż 200 zł. Kwota ta wypłacana jest uczestnikowi promocji co kwartał, a warunki uczestnictwa weryfikowane są co 3 miesiące. Pierwszy okres rozpoczyna się od miesiąca, w którym zostanie przelana kwota świadczenia 500 plus. Kolejne premie płatne będą na rachunek posiadacza spełniającego warunki do 20 dni roboczych od zakończenia okresu kwartalnego.

Polacy coraz chętniej zmieniają swoje konta osobiste korzystając z preferencyjnych warunków oferowanych obecnie przez banki. Może warto zaufać Nest Bankowi i cieszyć się bonusem na dodatkowe przyjemności? Oferta banku jest ciekawa, warto poznać kluczowe produkty i ocenić.

Zostaw komentarz